Nowości rynkowe

TUNZE LED stworzone dla wymagających małych akwariów

Tunze LED Lampe
Written by admin
Tunze LED Lampe

Tunze LED Lampe

 

Nowe oświetlenie TUNZE® LED to wyjątkowe połączenie imponującej siły światła i kompaktowego wzornictwa. Dzięki wyposażeniu w magnetyczny uchwyt uzyskało nowatorskie ruchome zamocowanie. Jest wodoszczelne i może, jak żadne inne oświetlenie, przyczyniać się do redukcji strat światła na powierzchni wody lub nawet pod nią.
Lampki TUNZE® LED są chłodzone pasywnie co zapewnia im długą żywotność dzięki niskiej temperaturze roboczej i doskonałej dystrybucji ciepła. Za sprawą optymalnego rozdzielenia strumienia światła nadają się świetnie jako główne oświetlenie nanoakwariów lub jako dodatkowe oświetlenie w akwariach o większych rozmiarach. Dzięki małym wymiarom urządzenia możliwe są kombinacje z wieloma rodzajami oświetlenia; jeśli lampy umieszczono ściśle obok siebie wydajność świetlna wzrasta wraz z ilością zastosowanych punktów. Kolor światła i jego intensywność można regulować nowym Multicontrollerem 7079.
Wymiary bez uchwytu: dł.305mm x sz.25mm x wys.17mm.

LED marine, przeznaczone do akwariów do 60 litrów z koralami twardymi i do akwariów do 100 litrów z koralami miękkimi. Składa się z 42 białych lampek LED 650K, 20 niebieskich LED 470nm, 750lm, 11W z uchwytem magnetycznym do ścianek grubości do 12mm.

LED white, nadaje się do akwariów do 120 litrów z koralami miękkimi i akwariów słodkowodnych. Składa się z 62 białych lampek LED 6500K, 1050lm, 12W z uchwytem magnetycznym do ścianek grubości do 12 mm.

LED blue, nadaje się jako dodatkowe oświetlenie do akwariów do 300 litrów. Składa się z 62 białych lampek LED, 470nm, 8W z uchwytem magnetycznym do ścianek grubości do 15mm.

Więcej informacji na www.tunze.com / Aktualności

About the author

admin